"Deli Mi Ne" Süper Kupa Finalinde Sahaya Atladı - Protho

“Deli Mi Ne” Süper Kupa Finalinde Sahaya Atladı


Deli Mi Ne

Dünya çapında dört gözle beklenen büyük UEFA Süper Kupa finalinde oldukça ilginç bir olay yaşandı. Dün İstanbul Vodafone Park’ta oynanan maç 210 kanalda yayınlandı ve tüm dünyanın odağı haline geldi. Maç sırasında “Deli Mi Ne” isimli YouTube kanalının sahibi Fester Abdü ilgi çekmek adına sahada hızlıca bağırarak tur atmak istedi.

Türkiye’de yapılan ve dünyanın gözü üstünde olduğu UEFA Süper Kupa Finali, İstanbul’da Beşiktaş stadı Vodafone Park’ta oynandı. Celsea ve Liverpool arasında gerçekleşen maçta sahaya kendini atan Fester Abdü, sahada bir süre koştuktan sonra güvenlik görevlileri tarafından yakalandı ve sahadan zorla çıkartıldı.

YouTube’da 4.5 milyon gibi büyük bir abone kitlesine sahip olan Fester Abdü’nün sahaya atlaması sosyal medya ağları üzerinde  gündem oldu. YouTuber hakkında birçok fikir ve gönderi paylaşılırken,  Twitter üzerinden açılan başlıklar dikkat çekti. #DeliMiNeSanaYakışmadı başlığı altında şu ana kadar binlerce tweet atıldı ve çoğu kişi bu davranışı kınadı.

Fester Abdü‘nün sahaya atlaması birçok tepkiye ve Deli Mi Ne? kanalının abone sayısının düşmesine neden oldu. Deli Mi Ne? kanalı bir gün içerisinde 200B abone kaybetti. Düşüş halen sürüyor.

 


  Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

  Emre Özdoğan
  Emre, WebQus Network kurucusu ve dünyanın en genç programcılarından biri. Protho'nun geliştirici ekibinin yanı sıra profesyonel blog yazarı olarak da yer alıyor.

  0 Yorum

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Send this to a friend